Sinan Akçıl’dan Aleyna Açıklaması: Nazar Değdi  

Sanatçı kimliğinin dışında hem söz yazarı hem de besteci olan Sinan Akçıl, geçen gece Bakırköy’de bir mekanın açılışına katıldı. Geçenlerde Aleyna Kalaycıoğlu ile hakkında aşk iddiaları çıkan Sinan Akçıl, yaptığı açıklamada bunu yalanlamamıştı. 1 Ocak 2019 yılında Hollanda’da Burcu Kıratlı ile nikah masasına oturan Sinan Akçıl, dokuz ay evli kalıp daha sonra boşanmıştı. 2021 yılında yeniden bir araya gelen ikili ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Fakat bu birliktelikleri de uzun sürmemiş 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmışlardı.

Çok Güzel Sesi Var!

Sinan Akçıl, en son Survivor 2021 programıyla ün kazanan Aleyna Kalaycıoğlu ile beraber bir single çıkarmıştı. Aleyna ile ilgili Akçıl:

Çok güzel sesi var, Aleyna Tilki’yi geçecek demişti.  Tüm bu sözlerden sonra Kalaycıoğlu, başarılı popçunun konserinde sahne almıştı.

Her Kahramanın Kalbini Dolduran Bir Prenses Vardır

Bakırköy’de bir mekanın açılış gecesinde sahne alan Akçıl Aleyna Kalaycıoğlu ile sık sık görüntülenmeye başlamıştı. Hemen ardından sorulan aşk iddialarını da doğrulayan Akçıl, Gazetecilerin aşk sorularını cevaplayarak “ben artık hayatında birisi var mı sorusuna cevap vermek istemiyorum. Nazar değdiğinde inanıyorum ama şunu söyleyebilirim, sadece her kahramanın kalbini dolduran bir prenses vardır” diyerek kalbinin dolu olduğunu belirtti.

Yorum yapın