2015 Yılı İtibari ile yayın hayatına başlayan sitemizde internet aracılığı ile özgür haberleri okuyucular ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda fixhaber.com bünyesinde çalışacak yeni arkadaşlar arıyoruz.


İş Tanımı:
FixHaber.com bünyesinde yer alan haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, haber takibinin yapılması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görevlendirilecek İnternet Haber Editörü aranmaktadır.


Ofis dışı, uzaktan çalışmak isteyen, stajder veya kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar için;

İstenen Özellikler:
* İnternet haber yayıncılığında deneyim sahibi,
* Photoshop ve Office programlarını kullanabilen,
* Türkçe dil kuralları ve haber diline hakim,
* Bilgisayara ve internet kullanımına hakim,
* Esnek çalışma saatlerine uygun,
* Grup içi çalışma ortamına uygun,
* Öğrenmeye istekli ve sorumluluk alabilecek,
* Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli,
* Ekip çalışmasına uyumlu.

Başvuruda bulunacak kişilerin fotoğraflı kısa bir özgeçmiş ile info@fixhaber.com adresine e-mail ile başvuru yapması gerekmektedir.


Stajyer veya kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlar için çalışma politikamız öncelikle , gönüllülük esasına göre çalışabilecek, kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlar aramaktadır. Başvurusu kabul edilen arkadaşlar sitemizde açılacak editör hesabı ile haber girişi yapabilecek ve ilerleyen günlerde işin beğenilmesi durumunda "Maaş" ödemesi yapılarak çalıştırılacaktır.